KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Block
tr: Blok

en: Location
tr: Konum

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Master
tr: Ana (master)
