KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Block
uk: Блок

en: Location
uk: Місце розташування

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Publisher
uk: Видавець

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Creator
uk: Автор

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: Save Search
uk: Зберегти результати пошуку

en: Error!
uk: Помилка!

en: Master
uk: Головне

en: No Results
uk: Результатів немає
