KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Block
ur: بلاک
