KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Block
vi: Khối

en: Location
vi: Vị trí

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Save Search
vi: Lưu việc tìm kiếm

en: Project Manager
vi: Bộ Quản lý Dự án

en: Master
vi: Chính
