Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Login
et: Sisselogimine

en: None
et: Puudub

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Address
et: Aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: City
et: Linn
