Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: None
eu: Bat ere ez

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Address
eu: Helbidea

en: email
eu: eposta

en: First name
eu: Izena
