Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: First name
ga: Ainm

en: City
ga: Cathair

en: Surname
ga: Sloinne
