Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Address
hi: पता

en: email
hi: ईमेल
