Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: None
id: Tiada

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Address
id: Alamat

en: First name
id: Nama depan

en: City
id: Kota
