Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Login
is: Innskráning

en: None
is: Engin

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Address
is: Heimilisfang

en: email
is: netfang

en: First name
is: Fornafn

en: City
is: Borg

en: Street number
is: Götunúmer
