Koha connector (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: None
bg: Не

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Address
bg: Адрес

en: email
bg: Ел. поща
