Koha connector (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: None
bo: མེད།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Address
bo: ས་གནས
