Koha connector (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Login
cs: Přihlásit se

en: None
cs: Žádné

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Address
cs: Adresa

en: email
cs: e-mail

en: First name
cs: Jméno

en: City
cs: Město
