Koha connector (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Login
el: Είσοδος

en: None
el: Κανένα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: First name
el: Όνομα

en: City
el: Πόλη
