Koha connector (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: None
gl: Ningún

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Address
gl: Enderezo

en: email
gl: correo electrónico

en: First name
gl: Nome

en: Surname
gl: Apelidos
