Koha connector (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Login
he: כניסה

en: None
he: ללא

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Address
he: כתובת

en: email
he: דוא"ל

en: First name
he: שם פרטי

en: City
he: עיר

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Surname
he: שם משפחה
