Koha connector (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Login
pl: Zaloguj

en: None
pl: Brak

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Address
pl: Adres

en: email
pl: e-mail

en: First name
pl: Imię

en: City
pl: Miasto
