Koha connector (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: None
pt: Nenhum

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Address
pt: Endereço

en: First name
pt: Nome

en: City
pt: Cidade

en: Due date
pt: Data de vencimento
