Koha connector (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: None
th: ไม่มี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Address
th: ที่อยู่

en: First name
th: ชื่อ

en: City
th: จังหวัด
