Koha connector (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: None
hu: Nincs

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Address
hu: Cím

en: email
hu: e-mail

en: First name
hu: Keresztnév

en: City
hu: Város

en: Zip/Postal code
hu: Irányítószám

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Date of birth
hu: Születési idő
