Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Login
it: Accedi

en: None
it: Nessuno

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Address
it: Indirizzo

en: First name
it: Nome

en: City
it: Città

en: Date of birth
it: Data di nascita
