Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: None
mn: Байхгүй

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх
