Koha connector (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: None
ro: Nimic

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Address
ro: Adresă

en: First name
ro: Prenume

en: City
ro: Oraş/Sector
