Koha connector (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: None
sk: Žiadne

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Address
sk: Adresa

en: First name
sk: Meno

en: City
sk: Mesto
