Koha connector (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Address
te: చిరునామా

en: City
te: నగరం
