Koha connector (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Login
ca: Entrada

en: None
ca: Cap

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Address
ca: Adreça

en: email
ca: correu

en: First name
ca: Nom

en: City
ca: Ciutat

en: Zip/Postal code
ca: Codi postal

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Surname
ca: Cognoms

en: Street number
ca: Número del carrer

en: Date of birth
ca: Data de naixement
