Koha connector (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: None
cy: Dim

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: City
cy: Tref
