Koha connector (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Login
de: Anmelden

en: None
de: Keine

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Address
de: Adresse

en: email
de: E-Mail

en: First name
de: Vorname

en: City
de: Stadt

en: Zip/Postal code
de: Postleitzahl

en: Due date
de: Fälligkeitsdatum

en: Surname
de: Nachname

en: Street number
de: Hausnummer

en: Date of birth
de: Geburtsdatum
