Koha connector (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Login
fr: Identifiant

en: None
fr: Aucun(e)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Address
fr: Adresse

en: email
fr: courriel

en: First name
fr: Prénom

en: City
fr: Ville

en: Zip/Postal code
fr: Code postal

en: Due date
fr: Date d'échéance

en: Surname
fr: Nom de famille

en: Street number
fr: Numéro de rue

en: Date of birth
fr: Date de naissance

en: Reserve date
fr: Date de réservation
