Koha connector (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: City
gu: શહેર
