Koha connector (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Login
ja: ログイン

en: None
ja: なし

en: Unknown
ja: 不明

en: Address
ja: 住所

en: email
ja: メール

en: First name
ja: 名

en: City
ja: 市区町村
