Koha connector (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು
