Koha connector (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Address
my: လိပ်စာ
