Koha connector (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Login
nl: Inloggen

en: None
nl: Geen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Address
nl: Adres

en: email
nl: e-mail

en: First name
nl: Voornaam

en: City
nl: Plaats

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Surname
nl: Achternaam

en: Street number
nl: Huisnummer

en: Date of birth
nl: Geboortedatum
