Koha connector (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Login
oc: Identificant

en: None
oc: Pas cap

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Address
oc: Adreça

en: email
oc: corrièr electronic

en: City
oc: Vila
