Koha connector (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Login
pt: Entrar

en: None
pt: Nenhum

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Address
pt: Morada

en: First name
pt: Primeiro nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Surname
pt: Sobrenome
