Koha connector (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Login
sl: Prijava

en: None
sl: Brez

en: Unknown
sl: Neznan

en: email
sl: e-naslov
