Koha connector (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Login
uk: Вхід

en: None
uk: Немає

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Address
uk: Адреса

en: email
uk: електронна пошта

en: First name
uk: Ім’я

en: City
uk: Місто

en: Zip/Postal code
uk: Zip/Поштовий код

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Surname
uk: Прізвище

en: Street number
uk: Номер вулиці

en: Date of birth
uk: Дата народження
