Koha connector (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Login
hr: Prijava

en: None
hr: Nema

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Address
hr: Adresa
