Koha connector (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Address
mr: पत्ता

en: email
mr: ईमेल
