Koha connector (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Login
sv: Logga in

en: None
sv: Ingen

en: Unknown
sv: Okänd

en: Address
sv: Adress

en: email
sv: e-post

en: First name
sv: Förnamn

en: City
sv: Stad

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Date of birth
sv: Födelsedatum
