Koha connector (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Login
vi: Đăng nhập

en: None
vi: Không có

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Address
vi: Địa chỉ

en: First name
vi: Tên

en: City
vi: Thành phố

en: Zip/Postal code
vi: Mã Zip/Bưu điện

en: Surname
vi: Họ
