Koha connector (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Login
es: Iniciar sesión

en: None
es: Ninguno

en: Unknown
es: Desconocido

en: Address
es: Dirección

en: email
es: correo electrónico

en: First name
es: Nombre

en: City
es: Ciudad

en: Due date
es: Fecha de vencimiento

en: Surname
es: Apellidos

en: Date of birth
es: Fecha de nacimiento
