Koha connector (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: None
ta: இல்லை

en: Unknown
ta: தெரியாதது
