Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: None
ar: لا شيء

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Address
ar: العنوان

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: First name
ar: الاسم الشخصي
