Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: None
bs: Nijedan

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime
