Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Unknown
da: Ukendt

en: Address
da: Adresse

en: email
da: e-mail

en: First name
da: Fornavn

en: City
da: By

en: Surname
da: Efternavn

en: Date of birth
da: Fødsesdato
