Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Login
fa: ورود

en: None
fa: هیچ

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Address
fa: نشانی

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: First name
fa: نام

en: City
fa: شهر
