Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Login
lt: Prisijungti

en: None
lt: Joks

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Address
lt: Adresas

en: email
lt: el. paštas

en: First name
lt: Vardas

en: City
lt: Miestas
