Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Login
lv: Pieslēgties

en: None
lv: Nav

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Address
lv: Adrese

en: email
lv: epasts

en: First name
lv: Vārds

en: City
lv: Pilsēta
